Wellness pobyty v Beskydech vás zaručeně nadchnou

Když se podíváte na internet, najdete spoustu nabídek na víkend, či prodloužený víkend v některém z hotelů. Jestli máte rádi Beskydy, jsem přesvědčená, že si vyberete. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete čas strávit s partnerem a společně se oddávat příjemným procedurám, nebo si vyjedete s kamarádkou.
vodopád beskydy

 Wellness hotel Horal

Najdete ho v Rožnově pod Radhoštěm. Pobyt je vhodný pro každého. 2x polopenze, pokoj si můžete vybrat, snídaně formou rautu, večeře formou bufetu a tříchodová. Do wellness centra máte neomezený přístup, stejně tak do relaxačního bazénu a fitness. O víkendech jsou zde taneční večery s živou hudbou.
chata v Beskydech
Hotel Lanterna

Ubytujte se na 4 noci a zaplatíte jen 3. Navíc se můžete zúčastnit lekcí jógy, pilates, aqua finess, nordic walking, nebo latino tance. Vše je zahrnuto v ceně. Odpočívat můžete v sauně, do péče si vás vezmou exotičtí maséři, máte možnost navštívit termální bazény, ale také si můžete užívat procházky přírodou. Zdejší gastronomie vás rozhodně potěší a vitamíny dodáte tělu z čerstvých smoothie koktejlů, které dostanete k snídani. Nemusíte mít strach, že nebude v kontaktu se světem, protože wifi je tu samozřejmostí.
Hotel Bauer

Zde si odpočinete uprostřed přírody Beskyd. Ubytování 2 -5x v pokojích jak standardních, tak komfortních, snídani si užijete ve formě švédského stolu, večeři si vychutnáte o dvou chodech dle vlastního výběru, parkovat budete před hotelem a surfovat můžete po libosti, protože wifi je jak ve společných prostorách, tak na pokojích.

Balíček služeb zahrnuje masáž s 20% slevou dle vlastního výběru, neomezený vstup do wellness (3 sauny, bazén, whirpool) a hotelového fitness. Abyste se cítili jako vítaní hosté, při příjezdu dostanete láhev vína na pokoj.
Vila Jiřinka

Jestli jste senioři, můžete si dopřát seniorský pobyt v Luhačovicích. Strávit tu můžete 4 noci. Každé ráno dostanete snídani, 2x relaxační masáž zad a šíje, 1x tlakovou masáž plosek nohou, 1x rašelinový zábal zad, 2x privátní whirpool, 2x vstup do solné jeskyně a 1x káva s dezertem po příjezdu. A co víc – masáže je možné vyměnit.

Máte za sebou 55 let a rádi byste si užili pobyt šitý vám na míru? V hotelu Duo se vám to podaří!

Nachází se poblíž přehrady Horní Bečva a je tu krásně v každém ročním období.

Termínů, kdy tu můžete čas strávit mezi svými vrstevníky je hned několik. Ty prošlé už nebudu jmenovat, ale dny od neděle do pátku kdykoli od 24. 3. do 28. 6. a od 1. 9. do 15. 12. 2019, mimo svátky si můžete pobyt kdykoli zarezervovat.

Balíček zahrnuje ubytování Lux/Retro, polopenzi po celou dobu pobytu, 1x hydromasáž s bylinnou esencí, 1x inhalaci, každodenní využití vyhřívaného bazénu, přednostní rezervaci ve wellness centru, možnost bezlepkového jídla, možnost italské restaurace Enzo, neomezený vstup do fitness a parkování před hotelem a wifi je samozřejmostí.

V prostředí Beskyd si odpočinete, nabijete se energií a zlepšíte si náladu. Určitě některý z pobytů stojí za to využít.

Wellness pobyty v Beskydech vás zaručeně nadchnou
3.7 (73.33%)6