Nový bazén


Musíte se otázat svých známých nebo kamarádů, jaké to je, přijít z práce totálně splavený a hupnout si do chladivé vody. Nemuset se trmácet přes polovinu města do lázní a tam zaplatit drahé vstupné. Plus, co ještě utratíme tam. Musíte sami uznat, že i bez dotazů na kamarády je to velká výhoda a obrovské plus. I děti po příchodu ze školy si dodělají svoje povinnost a již mohou řádit ve vodě. Jaký to má vliv na jejich zdraví, tělesné duševní, to snad ani není třeba rozebírat.

dítě v bazénu

Neváhejte s koupí bazénu a nevymlouvejte se, že nemáte peníze. Spočítejte si výdaje dané vloni za návštěvu veřejné plovárny a uvidíte. Pokud budete počítat poctivě, tedy i jízdné a pochutiny tam, dojdete k velmi zajímavým číslům. Budete hodně překvapeni. A to ještě nemluvíme o čase zbytečně spotřebovaném na cestu tam a zpět. Tuto zbytečně promrhanou dobu můžete tento rok strávit ve vodě doma, na svém. A argument poslední, víte, v čem se koupete, protože si vodu „děláte“ sami. Nebo opravdu žijete v iluzi, že na veřejné plovárně je ta voda skutečně taková, za jakou ji oni vydávají? Opravdu? Nu, tak to jste ale opravdu hodně naivní. Ale tento článek zde není proto, aby kritizoval vaše myšlení. Je zde proto, aby vám předeslal argumenty pro koupi svého bazénu.

dítě v bazénu

Jak je přijmete je již jen vaše věc. Pokud jste moudří, rozhodli jste se pro koupi. Takže začněte plánovat a neodkládejte to. Začněte rozhodnutím, kam bazén umístíte a co pod něj dáte. Pokud nevíte, co se tam dává, tak je to to většinou podložka pod bazén z netkané geotextilie. Je to proto, že bazén musí mít nějaký podklad, něco, co třeba zabrání prorůstání kořenů, které by mohly následně udělat problémy s jeho dnem. To, že jsou před jejím položením odstraněny ostré kameny, sklo nebo dráty je jasné. Nu a pak již nezbývá nic jiného než kontaktovat firmu, která se bazény zabývá.