Finanční injekci je dobré využít na investici

.

Kdo by si rád začal budovat nějaký ten pasivní příjem, musí vědět, že to nevyjde hned a nebude to hned. Někdy to také může trvat i několik let, možná i desítky let, než konečně budete mít pasivní příjem, který se vyrovná alespoň životnímu minimu. A pokud to děláte správně a máte štěstí, možná se dostanete i na průměrnou mzdu. Nikdy to však není krátký a nenáročný proces, vždycky je třeba se otáčet. Pokud máte ale nějaký ten kapitál, je škoda ho „nezúročit“. Pokud jej nemáte a chcete proces nashromažďování kapitálu poněkud více urychlit, musíte si holt půjčit. A nepůjde to jenom se desetitisícem.
bankovky a kufr.jpg


100 000 a možná si i plácnete


Pořádný pasivní příjem, který by vás možná i uživil, se pohybuje někde okolo 1 000 000 korun. Pokud máte cokoliv pod tím, tak to ani nejde brát jako skutečně pasivní příjem, který by vás učinil nezávislými na práci. Samozřejmě, někomu stačí i míň, a pokud má takové akcie, fondy nebo investiční portfolio, které mu vynáší více procent úroku za rok než 3,5, tak se dá kouzlit i s menšími částkami.
obchodní kurzy.jpg

Ale to člověk už musí něco trošku ovládat, rozhlížet se a podnikat. Samozřejmě, dejme tomu, že byste někde měli šanci vydělat klidně i na částkách s úrokem 15 %, což je bezpochyby naprostý ideál. To by se vám potom z milionu každý měsíc dostávalo navíc ještě dvanáct tisíc, a to už není přímo super, to je slušný přivýdělek. Jak si ale spořit, když neustále je něco třeba kupovat, cestovat? Je to velmi těžké, ale dá se to, postupně a pomalu.
pytel na peníze.png


Když je dobrý rok, spořit si více, když je špatný, nechávat si více pro sebe


Nelze to paušálně stanovit tak, že každý měsíc dáte deset tisíc a bude, ať je situace, jaká je. A přesně pro tyto případy, kdy chcete investovat, ale nechcete čekat několik let, je dobré si půjčit či vzít úvěr. Dostanete velkou sumu kapitálu, kterou můžete vhodně investovat. https://www.betynkai.cz/nabidka-se-kterou-budete-zarucene-spokojeni vás může navést tím správným směrem!

.


Finanční injekci je dobré využít na investici
4.3 (85.71%)7
.