Nádoba na vodu


Plastové nádrže musí samozřejmě obsahovat http://frankbold.org/poradna/kategorie/spravni-rad-a-spravni-rizeni/rada/co-musi-obsahovat-podani-podle-spravniho-radu všechno, co obsahovat mají. Samozřejmě, že zase nesmí obsahovat určité látky, které by poškozovaly obsah IBC kontejneru. Myslím si, že takové IBC kontejnery musí být opravdu podle pravidel, tak jak mají být dělané. A myslím si, že IBC nádrže jsou kvalitní v tom, že se dělají opravdu podle potřeby a taky podle všech pravidel. A když jsem se koukla na jedny internetové stránky, kde byly IBC nádrže a další plastové obaly, Byla jsem překvapená, jak byly veliké a taky objemné. Myslela jsem si, že IBC nádrže jsou pouze malé. A abych se přiznala, myslela jsem si, že IBC nádrže jsou takové, které máte třeba na zahradě v jezírku, kde máte rybičky. Popravdě byla jsem v šoku, když IBC nádrže byly taky na něco jiného. Řekla jsem si, že kdybych si třeba koupila IBC nádrže o objemu 1079 litrů, tak by se mi tam asi vešlo opravdu toho hodně.

I já mám doma malé nádrže.

Já mám totiž velkou zahradu, takže by se mi nějaká velká plastová nádrž hodila. Dávala bych do ní to, co naprší. Máme takové kvalitní krytiny, akorát nějaká IBC plastová nádrž nám tam chybí a je to potřeba už změnit. Myslím si, že kdybych něco takového měla, tak ušetřím opravdu hodně vody, protože ona je voda v poslední době drahá.

Voda je cenná.

A svou velkou zahradu bych mohla zalévat tou vodou, která mi naprší do IBC plastové nádrže. Myslím si, že takto by měl asi postupovat každý. měli byste si jako lidé vážit přírody a taky dešťové vody, takže bych byla ráda, kdyby každý občas si pořídil na zahradu IBC nádrž. Tedy pokud je to jenom možné. Je logické, že pokud bydlíte v paneláku nebo mrakodrapu, tak žádný IBC nádrž mít nebudete. Ale mohl by tak učinit majitel nemovitosti. Vždyť i lidé v bytovkách a panelácích mají květiny a podobně. A mít kvalitní dešťovou vodu je opravdu perfektní. Protože ta se nejvíce hodí na zalévání.