Nehladovět, ale jíst stravu bohatou na proteiny = cesta ke zhubnutí


Štíhlost není to, co by https://www.flowee.cz/esprit/duchovni-smery/3142-recept-na-staly-prisun-zivotni-energie-ajurvedska-strava se dalo o vaší postavě říct? Vyhýbáte se odvážnému oblečení v podobě krátkých sukní, šortek a plavek, protože nejste s vaší postavou spokojeni? Chtěli byste tudíž pár kilo shodita pustit se do nějaké diety, ale obáváte se drastických rad v podobě hladovění, pití zeleninových šťáv, několikadenních půstů a podobně? Existují i příjemnější metody, díky kterým se nemusíte vzdávat chutných jídel. Zastavit stoupající číslo na váze vám pomůže cyklická ketogenní dieta, založená na principech zvýšeného příjmu bílkovin neboli proteinů. Podle vašeho věku, hmotnosti a dalších aspektů budete dodržovat stanovené dietní programy, které jsou rozděleny do několika fází.
štíhlejší pas
Během této diety je velmi důležité dodržovat přísun tekutin, ideálně 2 – 3 litry neperlivé vody, zeleného nebo černého čaje za den. Do vašeho jídelníčku byste také měli zařadit dostatek zeleniny, která má nízký obsah sacharidů. V konzumaci jídel byste také měli dodržovat určitou pravidelnost, které je také velmi důležitá. Rozestup mezi jednotlivými jídly by měl být v ideálním případě 3 – 4 hodiny.
Pokud se budete řídit stanovenými pravidly, jíst povolené potraviny a vyhýbat se těm zakázaným, brzy se vaše tělo dostane do stavu tzv. ketózy, kdy začne docházet k úbytku podkožního tuku a tím pádem také k úbytku vaší hmotnosti.
bílkovinná strava
A jaká jídla si v tomto případě připravovat? Inspirovat se můžete v jídelníčku, který vám poskytne spoustu nápadu pro přípravu proteinových jídel, které vám pomohou nastartovat úbytek podkožního tuku a snižování hmotnosti.
Vyzkoušejte snadnější cestu ke zhubnutí a štíhlejší postavě díky novému způsobu stravovacích návyků, jejichž dodržováním bude váš vnitřní tuk mizet před očima a vaše postava se začne formovat do přijatelnějších tvarů. Brzy budete moci na světě přivítat vaše štíhlejší a krásnější já.