Tvorba zpětných odkazů

Zpětné odkazy slouží také jako off-page faktor, který rozhodně pro všechny bude přinášet spousty nových možností. Jaká je taktika linkbuildingu? My jako firma všechno zařídíme. Jenom se s vámi jako klienty domluvíme na všechny různé podrobnosti a důležité věci, hlavně musíme dobře nastavit vyhledávací slova, na které se právě budou psát zpětné odkazy v podobě pr článků.

hra s písmeny

Můžete si vybrat, jaké pr články si z naší nabídky vyberete. My vám můžeme poradit, co by se mohlo hodit v konkrétním případě pro vás, ale je to i na vašich finančních možnostech, protože některé se publikují na jiných webech a v tom je právě ten podstatný rozdíl. Jsou různé weby s různou návštěvností a my vám nabídneme levnější variantu článku, která se ale publikuje na stránkách s tou nižší návštěvností, ale zase jsou články jinak strukturované, jsou delší, obsahují obrázky. Pak jsou zde i jiné články, které jsou kratším, dražší, zase se publikují na takových stránkách, kde je vyšší návštěvnost.

Sledování

My budeme dobře sledovat čísla návštěvnosti, pohyby klientů a také mapu, jak se dostali na stránky a dle toho budeme využívat všechny možnosti, které se vám nabízí a na kterých jste se s námi mohli domluvit, aby se čísla zvyšovala a mohli jsme zefektivnit všechny služby. Zvolte správně a zkuste náš linkbuilding. Dokážeme vám poradit, co se bude hodit.

obchodní strategie

Zvolte nás

  • Jsme levní
  • Jsme opravdu vstřícní a přizpůsobivý
  • Nemusíte ani chodit nikam – lze to řešit telefonicky, emailem nebo přes skype
  • Všechno zařídíme rychle a správně zacílíme

Určitě udělejte všechno, co se vám nabízí. Investice do propagačních materiálů je to nejvhodnější, co můžete vy udělat. Zkoušejte i všechno investovat do sociálních sítí, což je dnes nejlepší forma reklam, to je určitě to správné. Hned volte správně a udělejte potřebné kroky. Je to důležité. Nejde to třeba moc vidět, ale udělá to strašně moc.