Zážitková angličtina na jazykovém pobytu pro vaše děti

V celé České republice jsou velmi oblíbenéjazykové tábory v ČR, a to proto, že se na jednom místě setkávají děti, které mají různé vědomosti z cizích jazyků a mohou mezi sebou bez zábran komunikovat a neustále se zlepšovat. Jak již řekl jeden starý moudrý klasik: „Učení je matka moudrosti“ a my dodáváme: „A opakování je jeho sestra!“

Rodiče a obzvláště i školní děti ocení výuku angličtiny i o prázdninách. Skutečně to myslíme vážně. Nemějte obavy, milí rodičové, že vaše dítě v našem táboru bude procházet každodenním drilem. Ale také se nemusíte obávat, že se nic nenaučí.

anglická slovíčka

Naši profesionální lektoři, mezi které počítáme učitele na základních školách i na jazykových školách, zběhlé cestovatele, kteří ovládají praktickou angličtinu, ale i rodilé mluvčí, se budou starat o vaše malé studenty po celou dobu pobytu na jazykovém táboru s angličtinou. A děti je budou přímo vyhledávat. Pracujeme totiž se zážitkovou angličtinou, která je protknuta hrami, zábavou, smíchem a veselím. Věříme totiž tomu, že jen tak dětem o prázdninách neznechutíme cizí řeč a ba právě naopak budou vyžadovat, abychom s nimi každodenně hovořili a společně hráli hry v angličtině. Děti se dozvědí spoustu nových pojmů a prožijí skutečně pestré a programem nabité dny.

anglický slovník

Ubezpečujeme vás, že hlavním tématem je angličtina a vše se točí okolo ní, ale myslíme na potřeby dětí i na to, že jsou prázdniny a každé dítě potřebuje individuální péči. Takže veškeré aktivity jsou naplánované tak, aby se děti bavily a nezažily nudu. Věnujeme se anglické konverzaci i procvičování slovíček, ale také společně hrajeme hry v přírodě a chodíme do lesa, kde děti poznávají živou přírodu a seznamují se s tím, jak se chovat v lese.

Máme pro děti připravenou i celotáborovou hru, která se zasazena do příběhu, jenž na sebe navazuje a samotné děti jsou hlavními představiteli a herci. Hrajeme i divadlo, aby příběh dokázaly prožít, a hlavně si ho užít.