Zvyšujte svůj testosteron přímo na ženském těle


Když se začne snižovat hladina testosteronu a mužům se vytrácí erekce, ztrácí i část sebe sama. Uvědomují si, že již nemohou dosáhnout takové výkonnosti, jako dříve, což pak může vést k pocitům frustrace, smutku a depresí. V takovém žalostném rozpoložení pak muži velmi snadno podlehnou iluzím, že jim pomohou s jejich obtížemi syntetické přípravky. Zajímají se o to, kde koupit Viagru, namísto té správné cesty, a sice hledání vlastních chyb, eliminace stresových vlivů a změny jídelníčku. A kdyby si namísto Viagry pořídili tisíce let známé bylinky na podporu tvorby testosteronu a pro udržení hormonální rovnováhy, zjistili by, odkud vítr fouká.

milenci v objetí

Tvorba testosteronu se nedá ošálit a organismus jej produkuje pouze tehdy, není-li pod tlakem, vystresovaný, přetížený a nedostatečně odpočatý, ale je naopak spokojený a šťastný a vyživený kvalitními pokrmy, nejlépe v sortimentu zdravé výživy. K tomuto základnímu pravidlu si však můžete přičíst ještě jedno – posílení testosteronu přímo v ložnici. Některé vlivy mají na erekci velmi pozitivní vliv:

svatba na poli

Upřímná láska – čím více je ve vztahu skutečné bezpodmínečné lásky, tím více energie jeden druhému může dát, a tím pádem se také může lépe tvořit testosteron. Je to jednoduché pravidlo, a přesto si jej málokdo hledí.

Vzdychání – milujte se v úplném tichu. Uvidíte, že budete mít ze sexu mnohem lepší pocit, protože nepřeslechnete jediný, byť slabý vzdech z blažené rozkoše.

Vůně pokožky – jak moc vám voní propocené tričko vaší přítelkyně? Anebo její kalhotky či dokonce použité silonové punčochy? Pokud je vám její pot příjemný, je to dobré znamení kvůli vhodnému spojení vašich odlišných DNA, kdy můžete spolu zplodit zdravé potomky.

Stimulace pupíku – mnoho lidí o této erotogenní zóně neví, a přitom je tak mocná, že vás přivede až k orgasmu. Vyzkoušejte to u obou partnerů a uvidíte.