Multiorgastický zážitek při erotické masáži

Zastesklo se vám po něze a zároveň velké dávce vzrušení? A doma se vám ho nedostává? Pak navštivte erotickou masáž Praha Mataharisalon, kde vám naše slečny vyplní přání, které už nemusejí být z říše snů. Klasická erotická masáž pozvedne nejen váš penis, ale vynese vás do výšin slasti a blaha. Nechte se opečovávat našimi zkušenými profesionálkami, které jsou mistryně ve svém oboru.

žena erotika

A vyberte si slečnu nejlépe podle vašich požadavků. Toužíte, aby se vás dotýkala mladičká blondýnka nebo černovlasá dračice? Anebo dáváte přednost zralým ženám? V neposlední řadě pro muže bývají hlavními atributy i ladné ženské křivky a velikost poprsí. To vše vám slečna může splnit, stačí si ji zarezervovat a s úsměvem vás přivítá v komfortním prostředí masážního erotického salonu.

Vstup do luxusního prostředí salonu plné krásných masérek zůstává v naprosté diskrétnosti. Překročíte práh salonu a ujme se vás slečna, která vaši touhu vystupňuje od začátku až do úplného slastného vyvrcholení.

mužské pozadí

Co vás čeká? Společná sprcha s masérkou, kde již v přítomnosti nahé krasavice můžete dát volný průchod vašim pocitům. Jestliže si přejete sprchu o samotě, bude vám také vyhověno. Masérka vás poté uvede do míst, kde se budete oddávat slasti a seznámí vás s tím, jak bude erotická masáž probíhat. Natře vaše i své tělo příjemně horkými voňavými olejíčky a začne vás masírovat stylem body-to-body, to znamená svým svůdným mladým tělem, kterým se bude dotýkat všech vašich partií od zad, boků, hýždí, stehen i intimních partií. Postupně u vás dochází k uvolnění svalů a navození příjemných vzrušujících pocitů. Ke konci masáže anebo uprostřed – podle vašeho přání nebo podle situace, sklouzne k vašim intimním partiím a při ruční masáži rafinovanými tahy vycházející z tantrického učení spojených se stimulací penisu, vás pozvolna a dráždivě přivede do stavu ráje a gejzíru vyvrcholení.