Montáž a demontáž nábytku

Nakoupili jste si hromadu nábytku do nového domu, ale teď Vám dělá problém smontovat ho dohromady? Zkuste vyzkoušet osvědčenou firmu na trhu, která se zabývá montáží a demontáží nábytku spousty let. Montáž nábytku Praha, je firma zabývající se stěhováním a vše s ním spojené. Díky proškoleným zaměstnancům a službám co nabízí, patří mezi špičku na trhu.

montáž

Tato firma nabízí spoustu zajímavých služeb, jako je pronájem krabic ke stěhování, montování, demontování nábytku, vyklízení nemovitostí, převoz těžkých břemen a mnoho dalšího. Mezi jejich hlavní moto patří dochvilnost, spolehlivost a především rychlost. Vždy dojedou na stanovený čas k Vám před dům a začnou Vám počítat hodiny od přistavení automobilu k vašemu domu. Všechny práce firma provádí bezpečně, tak aby nedošlo k žádnému poškození, či poničení věcí, které se budou stěhovat. Při stěhování je vždy dohlédnuto na všechny Vaše věci, tak aby nedošlo k jakémukoliv odcizení. Pokud by se ale přece jenom něco rozbilo, nebo poničilo, nemusíte být smutní, firma je pojištěná až do 3 milionů, takže nedojde k žádné újmě.

montáž (2)

Za zmínku určitě stojí i to, že se firma zabývá i mezinárodním stěhováním a nabízí věrnostní slevy, při častém využívání služeb. Tyto slevy se stupňují, pokud využíváte služby pravidelně. Mimo jiné pracuje tato firma také sedm dní v týdnu, takže není problém si zamluvit stěhování třeba na víkend, kdy budete mít čas. Na webových stránkách si také můžete prohlédnout ceník služeb, reference a také fotografie.

Firma se vždy snaží vyjít vstříc zákazníkovi a zákazník je u nich vždy na prvním místě. Proto pokud budete mít nějaké speciální přání, nebo požadavky, není problém se na daných postupech domluvit. Určitě najdete kompromis, který bude vyhovovat oběma stranám. Proto neváhejte a objednejte si služby této firmy, zaručeně nebudete litovat a ušetříte si práci a čas, který byste stěhováním ztratili.