Naviják Okuma

Každý rybář nám dá určitě za pravdu, že kvalitní naviják je opravdu základ. Výrazně Vám usnadní práci a zpříjemní celý rybářský zážitek. Skvělé a kvalitní navijáky nabízí společnost Okuma. Pojďme se podívat na model Okuma Longbow XT 655, který je výborným následovníkem původního navijáku Okuma Longbow, který si získal srdce nejednoho rybáře.

Kdo nemá problém s angličtinou, může se podívat na toto produktové video.

Pokud nejste fanouškem angličtiny, nesmutněte. Pro Vás jsme tady my a rádi Vám naviják Okuma Longbow XT 655 představíme. Tento naviják vyniká opravdu vysoce kvalitním provedením s hliníkovou cívkou, převodem 4,5:1 a váhou 403 gramů. Jeho velikost je 55 a má celkem 6 ložisek. Hladký a plynulý chod, který zajisté při zdolávání úlovku oceníte, zajišťuje multidisková brzda 5+1BB. Skvělou vlastností je také automatický systém Bait Feeding, nebo antireverzní systém Multi-Stop. Kvalitu tohoto navijáku zvyšuje také vůči korozi odolné grafitové tělo, eliptický systém převodovky, hliníková cívka RESII, nebo LCS (Line Control Spool).

Pruty

K těmto vysoce kvalitním navijákům samozřejmě neodmyslitelně patří neméně kvalitní pruty značky Okuma. Nabídka je opravdu velká a zajisté si vyberete podle Vašich přání a preferencí nejen skvělý naviják, ale také prut, se kterým bude hračka dostat na břeh i trofejní kousek.

prut

Na webových stránkách společnosti MLSport Vám kromě navijáku Okuma Longbow XT 655 nabídneme také veškeré další vybavení. Dosluhují Vám pruty? Máte nalomený podběrák? A co dostatek háčků? Nechybí Vám náhodou teplé a kvalitní rybářské oblečení? Blíží se nová sezóna, a tak je třeba si udělat pořádek ve své rybářské výbavě. Ať už Vám něco chybí, nebo chcete jen zmodernizovat své vybavení, neváhejte se na nás obrátit. Kromě široké nabídky zboží Vám nabízíme také cenné rady, zkušenosti a naši pomoc.