Vaše teplota vody bude díky plachtě stoupat

Bazénová voda je pro mnoho lidí prostředek k tomu, jak se dokonale osvěžit, a to tím způsobem, že jim přinese příjemné ochlazení celého těla. Ne všichni však touží po tom, aby byla jejich voda v bazénu pouze studená a tím pádem hledají řešení k tomu, jak její teplotu navýšit.

Kromě dobře dostupného místa, kam vám bude svítit sluníčko v průběhu celého dne, se můžete přičinit o její teplejší vodu i tak, že si vyberete z nabídky solárních plachet https://eshop.techneco.eu/Solarni-plachty na bazén jednu dle vašich přání a velikosti vaší nádrže.
blondýna pod hladinou

Solární ohřev bude vždy účinkovat

Efektivně zvýšit teplotu vaší vody vám může i sluneční záření, které bude působit na plachtu, která vám ji ohřeje mnohem rychleji než v případě, že byste ji neměli. Teplo z vodní hladiny přirozeně vyprchá do ovzduší, ovšem s pomocí solární plachty se bude situovat pouze do vody, kterou po celém obvodu ohřeje na vámi požadovaný výsledek.

Díky tomu, že ji budete vlastnit a mít ji jako nezbytné bazénové příslušenství, které vám bude přínosem, se už za pár dní můžete radost z vody teplejší až o 5 stupňů.
ledový nápoj u bazénu

V době vaší nepřítomnosti vám bazén zakryje

Tato plachta se umísťuje pouze na vodní hladinu bazénu a nelze s ní zakrýt strany, na které byste ji pevně uchopili. Je to z toho důvodu, aby se mezi hladinou vody a plachtou nevytvářel prostor, kam by mohlo teplo přirozeně uniknout. Je tedy nutné vybírat správnou velikost, aby vám zakryla pouze vodní hladinu.

To však ještě neznamená, že vám tato plachta nemůže posloužit v době, když se nekoupete i jako krycí, i když pouze částečně. Platí, že vám do vody nepadne žádná hrubá špína nebo jiné nečistoty, protože jich zachytí plachta a vy jich budete moct snadno odstranit pryč. V sortimentu si můžete zakoupit černou, bílou nebo modrou variantu, která pochopitelně není nijak rozhodující z hlediska jejího efektu.

 Jestli však chcete dosáhnout toho nejlepšího výsledku, vsadit můžete právě na černou, která působením slunečního záření nejvíce hřeje.