Během hraní se pěkně zapotíte


Máme štěstí, že žijeme, kde žijeme a v době, kdy žijeme. Krom jiného si tak můžeme dopřávat celou širokou plejádu moderních volno časových aktivit.

Během hraní se pěkně zapotíte

Možností, jak se dnes bavit, je skutečně nepočítaně. Když pomineme takovou klasiku jako občasné chození s kamarády do hospody nebo sportovní aktivity, jsou tu ještě počítačové a konzolové hry. Právě u nich valná část mladší generace tráví nejvíce volného času, což je rozhodně škoda. Není řečeno, že je to vyloženě promrhaný čas, ale neustálým hraním na počítači si člověk upírá i hodně jiných zábavných věcí. Navíc se jedná o pasivní záležitost, a tak se může i mladší člověk snadno propracovat až k obezitě.

DSC_0200

Abyste se tomu vyhnuli, měli byste se alespoň jednou za čas vykašlat na hry a vytáhnout paty z domu. Co ale podnikat? Nebaví-li vás sport a do hospody taky nechcete, můžete vyzkoušet třeba moderní laser game v praze. Jde o velice kvalitní zábavu, která vás určitě chytí a pak už nepustí.

Můžete se i zapotit

Je dobré vás ale předem varovat, nejedná se o nic snadného a než se do hry pořádně ponoříte, můžete být na tom s fyzickými fondy už docela bledě. To je ale na druhou stranu i velká výhoda, jelikož si tak alespoň zlepší tělesnou kondici. Samozřejmě, že zde nezažijete takový fyzický nápor jako v bojových hrách typu paintball, čemuž je mimochodem laser game docela podobná, ale i tak se připravte na to, že jedno tričko během hraní bezpochyby propotíte. Tedy alespoň v případě, že budete chtít vyhrát a nikde se nebudete loudat. Také hodně záleží na tom, jaký typ her si zde zvolíte. Některé jsou náročnější spíše na fyzičku, u jiných je důležitý hlavně postřeh.

billboard-right

Rezervace on-line

I přesto, či spíše právě proto, že se nejedná o žádnou novinku, je o laser game velký zájem. Což může být trochu problém, jelikož si nemůžete obvykle zajít zahrát kdy se vám zachce, ale budete si muset vždy v dostatečném předstihu zařídit rezervaci. O jak dlouhou dobu se bude jednat hodně záleží na tom, kdy se chcete do hraní vrhnout. V případě, že vám nevadí zajít si s kamarády zastřílet během pracovního týdne, nebudete čekat dlouho. Pokud si ale chcete zajistit víkend, nemusíte se jen tak dočkat.