Pleš, nebo bujná kštice?

Pánové, myslíte si, že se žena raději otočí za plážovým fešákem s volně poletujícími vlas okolo hlavy? To je možná pravda, ale víte taky, že ve výsledku by dala většina žen přednost vztahu s mužem s holou hlavou? Nevěříte? Průzkumy mluví za vše.
 
Ale nejdříve něco k faktům. Věděli jste, že plešatost se týká až poloviny padesátiletých mužů? Rychleji začínají vypadávat vlasy mužům již někdy mezi 20 – 30 rokem života. Ale nic moc se s tím dělat nedá, ve většině případů za to může dědičnost.
 neoholený podnikatel
Malou útěchou vám může být to, že ani ženy nejsou z tohoto problému zcela vyňaty. Ztráta vlasů se u některých z nich projevuje většinou na temeni hlavy, a to po menopauze.
 
Teď se ale zaměřme na to příjemnější, a to, proč byste neměli proti přírodě bojovat, ale vzít raději strojek do ruky.
 
Zdraví nade vše
První, co by vás pánové mohlo zajímat je, že díky předčasně vypadávajícím vlasům vám hrozí menší šance onemocněním rakoviny prostaty, než mužům s vlasy. Může za to prý vyšší míra hormonu testosteronu ve vašem těle. To stojí přinejmenším za úvahu!
 
Lepší milenci
Když už jsme u toho testosteronu, tenhle pohlavní hormon zvyšující libido může také prý za to, že jste údajně lepšími milenci, než vlasáči. A na to nejedna dáma slyší.
 
Lepší práce
Už na první pohled je jasné, že muži s lysou hlavou mají dominantnější rysy. Také působí důvěryhodněji, a právě to jim zvyšuje šance na trhu práce. Obvykle se s holohlavými pány setkáváme na pozicích manažerů a ředitelů. Samozřejmě čím vyšší post, tím vyšší čísla na výplatní pásce.
 
Menší údržba
Nejedna dáma ráno potřebuje v koupelně dost času. A tak to poslední, co by si přála je, aby jí koupelnu zabíral chlap, který věnuje svým vlasům větší pozornost, než ona těm svým, prohlíží se několikrát ze všech stran a když už to vypadá, že by ji mohl pustit alespoň si opláchnout obličej, tak zjistí, že mu vzadu odstává ještě jeden pramen a ona je tak opět na počátku čekání?
plešatý muž s brýlemi
 
Takže pánové, pokud na svém supermoderním sestřihu zrovna nelpíte a vaše háro není středobodem vašeho vesmíru, tak strojky do ruky a hurá do toho!