Solární plachta

Každý, kdo si koupí nově bazén a myslí si, že s ním nebude žádná práce, tak j na omylu. Koupí bazénu to totiž všechno začíná a až ho budete na podzim zazimovávat, tak si uvědomíte, že s ním bylo více práce, než zábavy. Bazén totiž potřebuje během celého koupacího období neustálou péči a ošetřování, aby bylo voda čistá a průzračná. Ovšem celá tato péče není všechno a je potřeba také bazén vyhřát. Někdy totiž obyčejný sluneční svit nezabírá a je potřeba dokoupit solární plachtu.

solární plachta

Solární plachta černá chlorito.cz, Vám vyřeší problém se studenou vodou a nyní se budou v bazéně koupat i ti lidé, co nesnáší studenou vodu. Solární plachty a to hlavně ty černé přitahují sluneční svit a voda se ohřívá mnohem rychleji, než bez plachty. Plachty, se samozřejmě dělají v různých rozměrech a provedení a bude jen na Vás, kterou z nich potřebujete. Plachty také zabraňují padání bordelu do bazénu a všechno listí, smetí a hmyz tak zůstává na plachtě, kterou můžete vytřepat. Pokud uvažujete o koupení plachty, tak je dobré zhodnotit, jak moc velký bazén máte. Pokud totiž máte velký bazén, tak se Vám vyplatí rovnou koupit i pojízdný naviják. Díky němu perfektně navinete i svinete plachtu a nedojdete tak k jejímu protržení.

solární plachta

Kromě solární plachty však u tohoto prodejce seženete i ostatní věci, které se Vám k bazénu budou hodit. Seženete zde veškerou chemii, díky kterému bazén držíte v kondici a vodu čirou. Prodávají se zde však i doplňky k bazénu, jako je síťka na hmyz, filtrace, schůdky do bazénu, teploměry a ostatní věci, které během koupání využijete. Na mnoho druhů zboží poskytuje také prodejce slevu a ušetříte tak nějaké peníze, které můžete utratit jinde.

Pokud teda máte neustále studenou vodu ve Vašem bazéně, tak neváhejte a objednejte si solární plachtu. Nebudete litovat a Váš bazén bude mít příjemnou teplotu na koupání.